Jednoducho a účelne zariadené dvojlôžkové izby typu ECONOMY majú manželskú posteľ alebo dve samostatne oddelené lôžka. Každá izba je vybavená LCD televízorom a telefónom. Obchodní cestujúci ocenia klasický písací stôl so stoličkou. V kúpeľni sa nachádza sprcha alebo vaňa. Väčšina izieb ECONOMY je klimatizovaná. Ponúkame aj možnosť prístelky.

Penzión Horse Inn ponúka moderne a pohodlne zariadené 1-lôžkové a 2-lôžkové izby ŠTANDARD. Tieto izby prešli nedávnou rekonštrukciou a k štandardu patrí klimatizácia, LCD televízor so satelitnými programami a telefón a okrem iného aj písací stôl so stoličkou. Kúpeľňa s WC je vybavená sprchovacím kútom. Ponúkame aj možnosť prístelky. Všetky izby ŠTANDARD sú plne klimatizované.

Penzión Horse Inn ponúka priestranný apartmán LUX****, ktorý spĺňa požiadavky najnáročnejších klientov. Zároveň ponúkame apartmány typu ECONOMY, ktoré sú rozdelené na spálňovú a obývaciu časť. Poskytujú dokonalé pohodlie nielen pre podnikateľov, ale aj pre rodiny s deťmi. Na požiadanie pripravíme v obývacej izbe prístelky.